Вивчення Біблії

Щоденні читання

Суботня школа

Суботня школа

Ваше здоров’я

Ваше здоров'я

3 поради для щасливого сімейного життя

Автор SDA.if.ua. Категорія Сімейне служіння

І молоді, і досвідчені подружжя стикаються з труднощами в сімейному житті. В такий час навіть приходять думки: «А чи правильний я зробив вибір?» Пропонуємо всього три поради, завдяки яким ви будете щасливою сім’єю.

  1. Ніколи не переставайте захоплюватися один одним. Я думаю, вам буде не складно запам’ятати цю пораду. Перші слова людини, записані в Біблії, – слова чоловіка, слова захоплення, слова захоплення своєю коханою: «Оце тепер вона кість від костей моїх, і тіло від тіла мого. Вона чоловіковою буде зватися, бо взята вона з чоловіка» (Бут. 2:23). Синодальний переклад не зовсім повно і ясно передає захоплення Адама. Інші переклади передають стан Адама, коли Господь підвів до нього Єву, в такий спосіб: «Ну ось, нарешті, кість від костей моїх і плоть від плоті моєї». Адам захоплюється і, побачивши прекрасну Єву, висловлює своє здивування.

Цікаво відзначити, що Біблія починається в прозі, і перший вірш, який ми знаходимо в Біблії, – це якраз слова Адама. Він настільки захопився Євою, що навіть не міг передати свої почуття простою мовою.

Захоплюйтеся один одним. Візьміть за правило не починати день і не закінчувати його, не захопившись і не висловивши це захоплення один одному. Багато сімей сьогодні руйнуються саме тому, що подружжя перестали захоплюватися один одним. Звичайно, у кожного є сильні і слабкі сторони, і все залежить від того, на чому ви будете зосереджувати свою увагу. Тому не забудьте: в жодному разі не переставайте захоплюватися один одним. Якщо раптом вам бракуватиме епітетів, тоді прочитайте в Біблії 7 розділ книги Пісня над піснями.

  1. Тільки віддаючи, ми отримуємо. Це золоте правило щасливого сімейного життя. Якщо ми хочемо отримувати любов, ласку, увагу, турботу – нам необхідно в першу чергу подарувати все це своєму чоловікові. Адам в захопленні сказав: «Ось тепер вона кість від костей моїх і плоть від плоті моєї». Іншими словами він сказав: «Так це ж те саме, що я. Ми одне». Грунтуючись на цьому аргументі, апостол Павло говорить: «Чоловіки повинні любити дружин своїх так, як власні тіла, бо хто любить дружину свою, той любить самого себе» (Еф. 5:28). Відтепер у тебе кожного дня повинно бути одне завдання: як я можу сьогодні ощасливити свою дружину, тоді і вона буде думати про те ж. Таким чином, віддаючи, ви отримуєте, бо хто любить свою дружину, любить самого себе. Коли ми служимо іншим, ми отримуємо.
  2. Господь є джерелом любові. Тому ви добре зробите, якщо прийдете до церкви, щоб отримати Боже благословення. І якщо ви будете продовжувати вдома робити це кожного ранку, схилившись удвох біля Божественного вівтаря, то будете найщасливішою подружньою парою на цій землі.

Артур Штеле

Коментарі відсутні

Новини по дням

Вересень 2021
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Нд
« Тра    
 12345
6789101112
13141516171819
20212223242526
27282930  

Контакти

вул.Івасюка, 76
м.Івано-Франківськ
76000

Написати лист