Вивчення Біблії

Щоденні читання

Суботня школа

Суботня школа

Ваше здоров’я

Ваше здоров'я

АНТИРАК

Автор SDA.if.ua. Категорія Новини, ЧУДЕСНІ ЗЦІЛЕННЯ ВІД РАКУ

Шановні друзі!

Останнім часом відбуваються потужні прориви в лікуванні онкологічних захворювань. Але багато лікарів стають свідками незвичайного зцілення від раку навіть в його самих запущених формах. Медики  стверджують, що це можна пояснити нічим іншим, як Божим чудесним втручанням у життя людини.

Наша сторінка запроваджує рубрику

«ЧУДЕСНІ ЗЦІЛЕННЯ ВІД РАКУ»

Якщо ви знаєте людей які вилікувались (лікуються) від цієї хвороби, або самі з Божою допомогою вже перемогли онкологічний недуг, то будемо вдячні якщо поділитесь цим досвідом. Адже написано: «До Мене поклич в день недолі, Я тебе порятую, ти ж прославиш Мене!» (Пс. 49:15).

 З нетерпінням чекаємо ваші листи, які можете відправляти в приватні повідомлення на нашу сторінку у ФБ.

Дякуємо за підтримку і допомогу!

——————————————————————————————————————————-

«ЧУДЕСНІ ЗЦІЛЕННЯ ВІД РАКУ»


mceclip0 (3)

Вилікувати рак допомогли прості рецепти

Після операції в листопаді 2011 року було встановлено, що у мене рак – карцинома. Так як мій стан був дуже поганий, то наступну операцію призначили на лютий, щоб був час для відновлення. Пролежавши до січня, я вирішила, щоб не обтяжувати чоловіка, поїхати куди-небудь, щоб там за мною доглядали. Я поїхала в пансіонат «Наш дім», який знаходиться в с. Нові Обіходи Вінницькій області. Що і як там лікують, я не знала. Я поїхала полежати спокійно, щоб відновитися перед наступною операцією. Мене супроводжувала рідна сестра.

У пансіонаті мене прийняла лікар Тетяна Остапенко. Мила дівчина обстежила мене, подивилася виписки і сказала: «Прописую вам часник, куркуму, виноградний сік, грейпфрут і побільше ходити». У мене був тихий шок… Я її запитала: «Ви уважно прочитали мій діагноз?», на що вона так само непохитно відповіла, що так, і по-російськи, і по-англійськи. Я вийшла з кабінету в стані шоку і вирішила їй нашкодити. Сама думаю: «Я ледве ходжу, приїхала, щоб за мною доглядали … Ну, тримайся, зараз виконаю все, що ти прописала, а якщо десь упаду, будеш за мене відповідати». Пішла і не впала, а на 4 – 5 день пішла на довгу дистанцію і усім, кого знала, дзвонила і кричала: «Я жива, живу, і хочу жити!» (А до цього не хотіла).

Лікар дала мені виписку і сказала, що якщо я буду дотримуватися того харчування, яке було тут, і більше ходити, то операція не знадобиться. Я приїхала додому, ми з чоловіком так і стали харчуватися і ходили і на роботу і з роботи (5 км). Чоловікові повинні були робити операцію на коліні – міняти колінний суглоб. Уявіть картину: я ходжу тримаючись за живіт, а чоловік на одну ногу шкутильгає. Ось такі «красиві» ми ходили по місту.

Коли я в лютому приїхала в лікарню, лікар сказав, що операція мені не потрібна, бо сталося диво – всі аналізи і стан рани говорять про те, що раку немає. Мені навіть не робили хіміотерапію. А чоловікові досі колінний суглоб не замінювали, він перестав кульгати і став активно займатися спортом.

Так що, коли мені тепер стає погано фізично чи духовно, я їду на підзарядку туди, де мене фактично «воскресили». Якщо ми не вміємо чи не можемо дати людині того, в чому вона має потребу, тоді везіть, відправляйте її туди, де спеціалізуються на цьому, де Сам Бог зцілює. Я потім в Обіходи привезла дітей, чоловіка, родичів і деяких жителів нашого міста. Я не знаю на землі іншого такого місця, де вже на 3-5 день хочеться жити, літати, любити і всім допомагати з відкритим серцем. Так що, якщо ви хочете врятувати якусь душу фізично, або духовно, без роздумів відправляйте в пансіонати, санаторії або центри здорового способу життя.

 

Маргарита Григоращенко,

м Вознесенськ, Миколаївська обл., Україна

Газета «Ваши ключи к здоровью».

Коментарі відсутні

Новини по дням

Жовтень 2021
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Нд
« Тра    
 123
45678910
11121314151617
18192021222324
25262728293031

Контакти

вул.Івасюка, 76
м.Івано-Франківськ
76000

Написати лист