Вивчення Біблії

Щоденні читання

Суботня школа

Суботня школа

Ваше здоров’я

Ваше здоров'я

БУДДА ПОМЕР ВІД В’ЯЛЕНОЇ СВИНИНИ

Автор SDA.if.ua. Категорія Духовні роздуми

mceclip0 (3)

 

Історія оповідає про те, що засновник буддизму Сіддхартха Гаутама (623-544 до н. Е) передчасно помер від в’яленої свинини – їжі, яка класифікується Святим Письмом, як непридатна до вживання. А цього могло і не трапиться, якщо б Будда дотримувався Божих приписів про їжу.

Одного разу Сіддхартха Гаутама відвідав коваля на ім’я Чунда. Господарю нічим було пригостити старця, крім в’яленої свинини. Ця трапеза виявилася останньою для Гаутами. Після грубої їжі його стали мучити сильні болі, мучила спрага, ноги відмовлялися йти. Незадовго після цієї трапези він передчасно помер.

Чи знав Будда про Божі постанови щодо їжі? Цілком міг знати, адже жив набагато пізніше часу потопу. Першу згадку про поділ на чисту і нечисту їжу ми знаходимо в Буття 7:1,2. “І сказав Господь Ноєві: Увійди ти й увесь дім твій до ковчегу, бо Я бачив тебе праведним перед лицем Своїм в оцім роді; Із усякої чистої худоби візьмеш собі по семеро, самця та самицю її, а з худоби нечистої двоє: самця та самицю “. Як бачимо, в ковчег зайшли всього дві свині – самка і самець – для продовження роду. Пізніше в 11 розділі книги Левит, було детально описано, які тварини придатні до їжі, а які ні, і вказана причина такого розподілу: “Оце закон про худобу, і про птаство, і про всяку живу звірину, що рухається в воді, і про всяку душу, що плазує по землі, щоб відділювати між нечистим та між чистим, і між звіриною, що їсться, та між звіриною, що не їсться”(Левіт 11: 46,47). Але і в наші дні послідовники Будди е прислухаються до Божих постанов, чому і помирають в онкологічних диспансерах в результаті вживання забороненої Богом їжі.

Чим же небезпечна свинина? Медицина свідчить, що в свинячому м’ясі живуть черв’яки тріхінелли. Тріхінелла – смертельно небезпечний гельмінт, збудник тріхінельозу. Зараження найбільше загрожує любителям окостів (окороків), грудинки, ковбас та інших м’ясних делікатесів зі свинини. У м’язовій тканині личинки трихінел знаходяться в пасивному стані, вони згорнуті в маленькі спіральки і укладені в овальні капсули, які практично неможливо розгледіти неозброєним оком (діаметр близько 0,5 мм).

Слід зауважити, що тріхінельоз відноситься до гельмінтозів підвищеної небезпеки, тому що навіть ретельна термічна обробка, соління і копчення м’яса не призводить до знищення личинок. Оскільки оболонка капсул складається з вапна і надзвичайно міцна, личинки тріхінел надзвичайно стійкі до всіх зовнішніх впливів, легко переносять високі, низькі температури, залишаються життєздатними в хімічно агресивному середовищі.

Що відбувається при зараженні людини тріхінеллами? Коли людина з’їдає заражену свинину, масовий вихід личинок в кров супроводжується підвищеною температурою (до 40 ° С і вище), ломотою в тілі, болями в м’язах, тимчасовими паралічами, набряками обличчя (особливо вік) і т.д. Гостре запалення тонкої кишки, періорбітальний набряк, прогресивна м’язова дистрофія – ось далеко не повний список наслідків, які можуть викликати трихінели. В результаті дуже тяжке захворювання нерідко закінчується смертю пацієнта (середній рівень смертності – 30%!). Є над чим подумати, чи не так?

У країнах, де панівною релігією є буддизм, загальноприйнято їсти все підряд – свиней, щурів, ящірок і змій. Але повернення до витоків християнської віри в питанні їжі насамперед слід здійснювати серед християн, які досліджують Святе Письмо, де в 1 Тим. 4: 4-5 написано: “Кожне бо Боже твориво добре, і ніщо не негідне, що приймаємо з подякою, воно бо освячується Божим Словом і молитвою”. Як бачимо, перед вживанням їжі слід з’ясувати чи освячена вона Божим Словом? І тільки після цього звернутися до Бога в подячній молитві.

Детальніше   http://biblepravda.com/page.php?id=523#ixzz5quSKNHQg

 

Коментарі відсутні

Новини по дням

Жовтень 2021
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Нд
« Тра    
 123
45678910
11121314151617
18192021222324
25262728293031

Контакти

вул.Івасюка, 76
м.Івано-Франківськ
76000

Написати лист