Вивчення Біблії

Щоденні читання

Суботня школа

Суботня школа

Ваше здоров’я

Ваше здоров'я

ЧИМ НАПОВНЕНЕ СЕРЦЕ?

Автор SDA.if.ua. Категорія Духовні роздуми

Мовою притчі

Group 4000

«І промовив до них: Глядіть, остерігайтеся всякої зажерливости, бо життя чоловіка не залежить від достатку маєтку його. І Він розповів їм притчу, говорячи: В одного багача гойно нива вродила була. І міркував він про себе й казав: Що робити, що не маю куди зібрати плодів своїх? І сказав: Оце я зроблю, порозвалюю клуні свої, і просторніші поставлю, і позбираю туди пашню свою всю та свій достаток. І скажу я душі своїй: Душе, маєш багато добра, на багато років складеного. Спочивай, їж та пий, і веселися! Бог же до нього прорік: Нерозумний, ночі цієї ось душу твою зажадають від тебе, і кому позостанеться те, що ти був наготовив?… Так буває і з тим, хто збирає для себе, та не багатіє в Бога» (Луки 12:15-21).

Наведена притча доречна в багатьох частинах світу, де життя майже цілком присвячене придбанню майна. Продавці всіх мастей перетворили торгівлю на справжнє масове мистецтво. Уся їхня маркетингова стратегія базується на тому, аби переконати нас: ми не можемо бути щасливими й задоволеними, доки не придбаємо запропонований ними товар. Незалежно від того, багаті ми чи бідні, бажання володіти речами може відвернути наш розум від справді важливих питань і зосередити думки на тому, що тимчасове, швидкоплинне та, безперечно, не варте втрати вічного життя.

Можливо, ми ніколи не поклонимося перед буквальним золотим чи срібним ідолом, проте нам загрожує небезпека поклонитися золоту і сріблу в іншій формі. Більше того, нинiшнi християни iнколи навiть не пiдозрюють, що стають iдолопоклонниками. Наприклад, для декого власне тiло перетворюється в iдола або ж таким iдолом стає iнтернет.

Ось чому кожен християнин має просити Бога аби відкрив йому тих ідолів, які можливо закривають дорогу до вічності й духовного зростання.

Коментарі відсутні

Новини по дням

Жовтень 2021
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Нд
« Тра    
 123
45678910
11121314151617
18192021222324
25262728293031

Контакти

вул.Івасюка, 76
м.Івано-Франківськ
76000

Написати лист