Вивчення Біблії

Щоденні читання

Суботня школа

Суботня школа

Ваше здоров’я

Ваше здоров'я

ДРУЖИНА

Автор SDA.if.ua. Категорія Духовні роздуми, Сімейне служіння

mceclip0 (1)

У цей важкий для нашої країни час, коли в багатьох серцях панує тривога й невизначеність, хочеться звернутись до берегинь сімейного вогнища, до тих, від кого в значній мірі залежить затишок в наших оселях.

«Хто жінку чеснотну знайде? А ціна її більша від перел: довіряє їй серце її чоловіка… жінка ж богобоязна – вона буде хвалена! Дайте їй з плоду рук її, і нехай її вчинки її вихваляють при брамах. (Прип. 31:10, 11, 30, 31)
Безіменна жінка з книги Приповістей є прикладом чеснотної дружини. Чого ми можемо навчитися у неї?
• Бути надійною
Мудра жінка володіє собою і здатна керувати іншими. Це — рішуча жінка, яка одного разу обравши шлях праведності, вже не звертає з нього і залишається вірною своїм принципам. У чоловіка такої дружини є всі підстави довіряти їй, не побоюючись, що вона буде вести себе в суспільстві неналежним чином. Чоловік знає, що вона завжди буде вірною йому і ніколи не зрадить. Він знає, що вона добре розбирається у всіх домашніх справах. Вона не буде скаржитися своїй мамі чи подрузі, як боляче образив її чоловік, не буде насміхатися, перераховуючи його недоліки. Надійна дружина присвятила життя тому, щоб робити добро і вірно любити чоловіка в усі дні життя його. Вона спочатку обмірковує кожне своє слово, вчинок і тільки потім каже або робить те, що могло б внутрішньо зміцнити чоловіка і допомогти йому.
• Бути працьовитою
Чеснотна дружина любить працювати і з радістю робить багато справ своїми руками. її старанність проявляється в усьому, що знаходиться під її контролем. «Доглядає вона ходи дому свого, і хліба з лінивства не їсть» (Прип. 31:27). Мудра дружина завжди позитивно ставиться до праці, бо виконує її для своїх улюблених дітей.
• Бути організованою
Мудра жінка вирізняється організованістю. Чеснотна дружина вставала рано не тільки для того, щоб розподілити обов’язки між усіма служницями, але й щоб підготуватися духовно до турбот нового дня. Вона була здатна так організувати свій день, що у неї залишався час для ведення торгових справ. Передбачлива дружина, перш ніж взяти на себе нове зобов’язання, ретельно зважує кожне рішення.
• Бути люблячою
У всіх словах і справах доброчесної жінки проявляється її любляче серце: «Свої уста вона відкриває на мудрість, і милостива наука їй на язиці» (Прип. 31:26). Тут мудрість прирівнюється до мистецтва: у цієї жінки знайдеться для інших і розумна порада, і мудре повчання. її руки були постійно готові зробити добро іншим, вони були простягнені до нужденних.
• Бути богобоязливою
Джерелом успіху чеснотної жінки був страх перед Богом. Справжньою чарівністю та привабливістю володіють ті, хто шанує Бога. Але щоб стати схожою на таку жінку, потрібно примиритися з Богом, встановити з Ним тісні, живі взаємини і підпорядкуватися Його волі.
Згідно Біблії відповідальність за щастя родини несе чоловік. Але чого вартує чоловік без мудрої дружини? Тому  кожна українська жінка в своєму щоденному житті має намагалась застосовувати все, про що говориться в цих віршах, бо лише завдяки цим якостям ми можемо створити таку атмосферу в своїй сім’ї, яка стане благословенням не лише для нас, але й для усієї країни.

Коментарі відсутні

Новини по дням

Жовтень 2021
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Нд
« Тра    
 123
45678910
11121314151617
18192021222324
25262728293031

Контакти

вул.Івасюка, 76
м.Івано-Франківськ
76000

Написати лист