Вивчення Біблії

Щоденні читання

Суботня школа

Суботня школа

Ваше здоров’я

Ваше здоров'я

Гнів і сором

Автор SDA.if.ua. Категорія Духовні роздуми

mceclip0 (1)

Дівчина чекала свій рейс у великому аеропорту. Оголосили, що рейс затримується і доведеться чекати літак протягом декількох годин. Вона купила книгу, пакет печива і сіла в крісло, щоб провести час.

Біля неї був порожній стілець, де лежав пакет печива, а на наступному кріслі сидів чоловік, який читав журнал. Вона взяла печиво, чоловік взяв теж! Її це розлютило, але вона нічого не сказала і продовжувала читати. І кожен раз, коли вона брала печиво, чоловік продовжував теж брати. Вона сильно обурилась, але не хотіла влаштовувати скандал в переповненому аеропорту. Коли залишилося останнє печиво, вона подумала: «Цікаво подивитися, що зробить цей невіглас?». Наче прочитавши її думки, чоловік взяв печиво, зламав його навпіл і простягнув їй, не піднімаючи очей. Це було межею! Швидко встала, зібрала свої речі і пішла…

Пізніше, коли вона сіла в літак, відкрила сумочку, щоб дістати свої окуляри, і витягла пачку печива… Вона раптом згадала, що поклала свою пачку печива в сумочку, а чоловік, якого вона вважала невігласом, ділився з нею своїм печивом, не проявляючи ні краплі гніву, просто з доброти. Їй стало дуже соромно, але вже не було можливості виправити свою провину.

МОРАЛЬ: Перш ніж гніватися, задумаймося: можливо неправі саме ми?

«Усяке подратування, і гнів, і лютість, і крик, і лайка нехай буде взято від вас разом із усякою злобою» (Еф. 4:31).

 

Коментарі відсутні

Новини по дням

Жовтень 2021
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Нд
« Тра    
 123
45678910
11121314151617
18192021222324
25262728293031

Контакти

вул.Івасюка, 76
м.Івано-Франківськ
76000

Написати лист