Вивчення Біблії

Щоденні читання

Суботня школа

Суботня школа

Ваше здоров’я

Ваше здоров'я

Івано-Франківській Церкві адвентистів сьомого дня 90 років.

Автор SDA.if.ua. Категорія Новини

     

SDA-IF 90_03_approved(2)

В суботу, 22 вересня, відбулося урочисте богослужіння на честь 90-річчя громади Івано-Франківська. На свято щиро завітали  служителі з конференції: Гунько В.М., Завадюк І.С., Лавренюк В.І. Заздалегідь були запрошені і пастори з сім’ями, які протягом цих років служили в громаді. Не обійшлося і без гостей, а також членів церкви інших громад ,таких як Калуш, Лисець , громада 2 Івано-Франківська і інші. Загалом на святі було понад 300 чоловік.

Изображение 118

Богослужіння розпочалося загальною піснею «Погляньте як сьогодні».І  дійсно раділи небеса, як співалося в пісні ,бо такого свята давно вже очікували ветерани церкви , члени громади та приятелі, адже церкві, яку вів Господь, виповнилось 90 років.

Далі  служіння продовжилось уроком суботньої школи, молитвою, співом вокалістів та місцевим хором.

Згодом на великому екрані з’являються старі відео кадри –це оживає перед глядачами історія церкви. Досить цікаво змонтований фільм братом Батюком Олегом і ним же озвучений. З сюжету ми дізнаємось про офіційну дату започаткування Церкви 15 липня 1928 року, про польські архіви в яких знайдено унікальний документ в якому зазначено де і ким заснована ця громада. Як написано в цьому документі: «Організатором цієї секти свого часу був Андрій Мащак, місіонер.»

Maszczak_Andrzej

Перед нами проходять кадри з іменами та фото людей які відстоювали свою віру і свідчили ділами в ті далекі і нелегкі часи. Небагато їх залишилось в живих.

1 - Копія        Ось настає хвилюючий момент і на середину залу запрошуються вийти ветерани .Своїми спогадами діляться Батюк Н.Г.,Попович Б.Й, Дячук В.Д. Всім присутнім ветеранам висловлюють щиру подяку та вручають подарунки.

Изображение 089

На ювілей також завітали гості,серед них : Шеремета Олег-служитель Церкви Євангельської.Изображение 100

Керівник Обласної Організації Українського Товариства Глухих Пашник Марія Максимівна, Жукалюк Микола Арсентійович -Почесний член Центрального Правління Українського Біблійного товариств,Засновник всеукраїнського видавництва «Джерело життя».Почесні гості подарували  подарунки та сказали слова побажання.

Изображение 102 (1)

Приємно було бачити  пасторів , які раніше здійснювали служіння в громаді і тепер з’їхались з різних куточків України, щоб поділитись спогадами  та сказати слова привітання.

Изображение 121

Молитву посвячення з громадою звершив Завадюк І.С

Изображение 149

Не залишилися присутні і без щоденного хліба, смачні страви на столах чекали всіх присутніх надворі.

Изображение 156

Святкове богослужіння продовжилось після обіду , де прославляли Бога в піснях і духовних істинах , все дійство надавало всім присутнім натхнення до подальшої праці на ниві Господній.

Алла Мовсесян

 

Коментарі відсутні

Новини по дням

Серпень 2021
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Нд
« Тра    
 1
2345678
9101112131415
16171819202122
23242526272829
3031  

Контакти

вул.Івасюка, 76
м.Івано-Франківськ
76000

Написати лист