Вивчення Біблії

Щоденні читання

Суботня школа

Суботня школа

Ваше здоров’я

Ваше здоров'я

МИСТЕЦТВО СЛУХАТИ

Автор SDA.if.ua. Категорія Духовні роздуми

Group 4

Думаю у кожного є знайома людина, яка любить перебивати не дослухавши думку до кінця і робить абсолютно не ті висновки. Можливо й ми самі, піддавшись емоціям, можемо бути схожі на таку людину. Наступна притча допоможе зрозуміти шкідливість цієї звички.

В давні часи відправив якийсь цар гінця до царя сусідніх земель. Гонець запізнювався і, поспішно забігши до тронної зали, задихаючись від швидкої їзди, почав викладати доручення свого владики:

– Мій пан … повелів вам сказати, щоб ви дали йому … сірого коня з білим хвостом … а якщо ви не дасте такого коня, то …

– Не хочу більше слухати! – перебив цар захеканого гінця – Скажи своєму цареві, що немає у мене такого коня, а якби був, то …

Тут він запнувся, а гонець, почувши ці слова від царя, який був другом його владики, злякався, вибіг з палацу, скочив на коня і помчав назад доповідати своєму царю про зухвалу відповідь. Коли вислухав цар таке донесення, то страшно розсердився і оголосив сусідському царю війну. Довго тривала війна – багато крові було пролито, багато земель спустошено – і дорого обійшлася обом сторонам. Нарешті обидва царі, виснаживши скарбниці і втративши війська, погодилися на перемир’я, щоб обговорити свої претензії один до одного. Коли вони приступили до переговорів, другий цар запитав першого:

– Що ти хотів сказати своєю фразою: «Дай мені сірого коня з білим хвостом, а якщо не даш, то …»?

– «… пошли коня іншої масті». От і все. А ти що хотів сказати своєю відповіддю: «Немає у мене такого коня, а якби був, то …»?

– «… неодмінно послав би його в подарунок моєму доброму сусідові».

Коментарі відсутні

Новини по дням

Серпень 2021
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Нд
« Тра    
 1
2345678
9101112131415
16171819202122
23242526272829
3031  

Контакти

вул.Івасюка, 76
м.Івано-Франківськ
76000

Написати лист