Вивчення Біблії

Щоденні читання

Суботня школа

Суботня школа

Ваше здоров’я

Ваше здоров'я

НАШ ЧАС ВИБОРУ

Автор SDA.if.ua. Категорія Духовні роздуми

Group 4

Парадокс нашого історичного часу полягає в тому, що наші будинки вищі, ніж колись, але терпіння нижче, наші автостради ширші, але наша індивідуальність і світогляд звужуються; ми витрачаємо більше, але маємо менше; ми купуємо більше речей, але менше ними насолоджуємося. Наші квартири стають більшими, а сім’ї – меншими; у нас більше зручностей, але менше часу. У нас більше вчених звань, але все менше сенсу; більше знань, але менше міркувань; більше експертів, але й більше проблем; більше медикаментів, але менше здоров’я. Ми збільшили свою власність, але зменшили свої цінності.

Ми навчилися того, як заробляти на життя, але не навчилися того, як жити; лікарі тепер можуть додати років до життя, але не правильне життя до цих років. Ми злітали на Місяць і назад, але нам важко переступити поріг і познайомитися з новим сусідом. Ми освоїли зовнішній світ, але не внутрішній; ми очищуємо повітря, але забруднюємо душу; ми розклали атом, але не наші упередження. У нас зросли прибутки, але занепала моральність; ми женемося за кількістю, але втрачаємо якість.

Ми живемо  в час високих чоловіків, але низьких характерів; більших доходів, але поверхових стосунків; великої свободи, але меншої радості. Це час, коли усі молоді пари беруть шлюб, але кількість розлучень зростає. Час переповнених вітрин і складів; час, коли технологія може дозволити вам переслати це посилання в будь-який куточок Землі.

Але головне, що в який би важкий час ми не жили, кожен повинен зробити вибір. Коли подібний вибір постав перед Ісусом Навином, він сказав: «А якщо зле в очах ваших служити Господеві, виберіть собі сьогодні, кому будете служити… А я та дім мій будемо служити Господеві» (Iс.Нав. 24:15).

Отже, постало питання: –  як я й мої нащадки будуть жити  далі? З якими духовними цінностями? Адже людина, яка піде по шляху, що відводить від Бога, – це загибла людина. Як би добре ми не жили і які б плани не складали, пам’ятаймо слова: «Бо ти порох, і до пороху вернешся» (Бут. 3:19).

Немає сенсу  чекати для цього ВИБОРУ особливого випадку, тому що кожен день нашого життя і є особливим випадком! Ісус колись сказав: «Як у слові Моїм позостанетеся, тоді справді Моїми учнями будете» (Iван. 8:31).

Досліджуймо Біблію, проводьмо більше часу з родиною і друзями, говорімо членам наших сімей як сильно ми їх любимо, бо кожен день, кожна година, кожна хвилина – особливі. Ми не знаємо, коли настане наша остання мить. Але завжди пам’ятаймо, що перед тим як змінити життя, Бог  закликає зробити важкий вибір, який може мати вічні наслідки. Адже сказано: «Не обманюйтеся, Бог осміяний бути не може. Бо що тільки людина посіє, те саме й пожне!» (Гал. 6:7).

 

 

Коментарі відсутні

Новини по дням

Вересень 2021
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Нд
« Тра    
 12345
6789101112
13141516171819
20212223242526
27282930  

Контакти

вул.Івасюка, 76
м.Івано-Франківськ
76000

Написати лист