Вивчення Біблії

Щоденні читання

Суботня школа

Суботня школа

Ваше здоров’я

Ваше здоров'я

НЕХАЙ СВЯТИТЬСЯ ІМ’Я ТВОЄ

Автор SDA.if.ua. Категорія Духовні роздуми

Group 4

 

«Він же промовив до них: Коли молитеся, говоріть: Отче наш, що єcu на небесах! Нехай святиться Ім’я Твоє, нехай прийде Царство Твоє» (Луки 11:2).

Святити Ім’я Господнє — значить говорити про Бога з благоговінням, бо «святе та грізне Його Ймення» (Псал. 111:9). У жодному випадку не потрібно промовляти Ім’я Бога надаремно та не закликати Його легковажно. Молячись, ми приходимо до Всевишнього, тому повинні стати перед Ним із благоговінням. Ангели закривають свої обличчя в Його присутності. Херувими та святі світлі серафими наближаються до Його престолу з урочистою шанобливістю. Хіба не з більшою пошаною і благоговінням повинні приходити до Господа, свого Творця, і грішні людські істоти?

Проте святити Ім’я Господнє означає не тільки це. Нажаль, подібно до юдеїв за часів Христа, християни також іноді можуть зовні виявляти велику пошану до Бога, але водночас ганьбити Його Ім’я. Ім’я Господнє — «Бог милосердний, і милостивий, довготерпеливий, і многомилостивий та правдивий… що вибачає провину й переступ та гріх» (Вих. 34:6,7). Ім’я отримує кожен послідовник Христа. Це — спадщина Божих дітей. Коли велике лихо спіткало Ізраїль, пророк Єремія молився: «Ймення ж Твої на нас кличеться, не залишай нас!» (Єрем. 14:9).

Якщо ж ми молимось: «Нехай святиться Ім’я Твоє», то цим просимо, щоб воно святилося по цілому світі й у нашому житті. Перед ангелами і людьми Бог визнав нас Своїми дітьми; тож молімось, щоб через нас не знеславилося «те добре ім’я, що ви ним називаєтесь» (Якова 2:7). Бог посилає нас у світ Своїми представниками,  тож в першу чергу повинні старатись виробляти в собі христоцентричний характер. Ми не можемо святити Боже Ім’я, якщо власним життям не відкриємо світові люблячий характер нашого Творця.

Коментарі відсутні

Новини по дням

Вересень 2019
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Нд
« Лип    
 1
2345678
9101112131415
16171819202122
23242526272829
30  

Контакти

вул.Івасюка, 76
м.Івано-Франківськ
76000

Написати лист