Вивчення Біблії

Щоденні читання

Суботня школа

Суботня школа

Ваше здоров’я

Ваше здоров'я

ПРО ЩО ВІЩУЮТЬ ЗІРКИ?

Автор SDA.if.ua. Категорія Духовні роздуми

Image 3

 

Якщо астрономія – це наука, яка досліджує зірки та небесний простір, то астрологія, крім спостереження за сузір’ями, намагається передбачити майбутнє, тому належить до сфери окультних наук. Тут велику роль відіграють гороскоп і знаки зодіаку. Такий прогноз про майбутнє не ґрунтується на Божественній Істині.

Навряд чи якийсь ілюстрований журнал, тижневик чи газета сьогодні не скористаються можливістю надрукувати гороскоп. Якщо вони цього не зроблять, наклад видання, імовірно, впаде і попиту не буде.

Одна жінка якось сказала мені: «Моє хобі – читати гороскоп і стежити за знаками зодіаку». Потім, ніби перепрошуючи, додала: «Але ж це абсолютно нешкідливе заняття!» Дорогі читачі, якщо у вас теж таке хобі, знайте, що таке захоплення не принесе вам користі.

ЯЗИЧНИЦЬКЕ КОРІННЯ
Основи «астрологічного розкладу» були закладені халдейськими та вавилонськими жерцями близько п’яти тисяч років тому. Незважаючи на те, що відтоді вони зазнали численних змін, стародавні передумови більшою чи меншою мірою лежать в основі сучасної астрології. Астрологічний розклад не має жодних християнських коренів.

СЕРЙОЗНА ПОМИЛКА
У минулі часи спостереження за небом здійснювалося без відомого нам сучасного технічного обладнання. Вважалося, що небо схоже на склепистий покрив, на якому всі зірки розташовані, як на килимі. Сьогодні ми знаємо, що це не так: зірки розташовані не тільки в одній площині, а й одна за одною, оскільки простір має глибину. Сучасні астрономи оцінюють глибину простору в кілька мільярдів світлових років. Нерідко зірки віддалені одна від одної на відстані кількох і більше тисяч світлових років. Усі вони рухаються своїми орбітами з різною швидкістю.

ДОВІЛЬНИЙ ПОДІЛ
Зодіак описує орбіту, яку Сонце проходить протягом року. Це коло поділяється на дванадцять частин, проте такий розподіл цілком довільний, і не існує доказів відносно того, що їх має бути саме дванадцять.

ЗНАКІВ ЗОДІАКУ НЕ ІСНУЄ
Халдеї встановили зв’язок між цими частинами сонячної орбіти та релігійними символами вавилонських богів. Вони відшукували якесь сузір’я, де зірки, з’єднані між собою уявними лініями, утворювали якусь постать, наприклад, лева, і потім називали цю частину неба сузір’ям Лева. Інша частина, де сузір’я нагадувало скорпіона, отримувала назву Скорпіона тощо. Таким чином, дванадцять знаків зодіаку являють собою не справжні образи, а всього-на-всього уявні символи, які, за передбаченнями астрологів, займають відповідне місце на небосхилі. Насправді астрологічних символів зодіаку як послідовного поєднання небесних тіл загалом не існує.

З астрології ви не дізнаєтеся про себе нічого нового, чого не знали раніше. Та вкрай негативним є те, що вона належить до засобів, якими користується диявол, і в такому разі ви маєте справу з тим, що Бог заборонив.

ХТО МАЄ РАЦІЮ?
Досить дивно, що у своїй роботі астрологи використовують різні методи. Одні вважають, що основою для складання гороскопу є момент вашого народження. Вам потрібно назвати не лише день і годину, а й хвилину, а ще краще навіть секунду. Передбачається, що сузір’я, яке з’явилося на східній частині неба в момент вашого народження, і визначає ваше життя. Інші роблять підрахунки відповідно до того сузір’я, яке в момент народження розташоване на небі вертикально, треті вважають, що визначальним чинником є момент зачаття. У такому випадку становище ще більш ускладнюється, тому що ніхто не зможе дати вам точної інформації про цей момент. Виникає запитання: хто з цих астрологів у своїх підрахунках використовує правильний метод?

А тепер подивімося, що говорить про астрологію Святе Письмо. Ось слова пророка Ісаї: «Змучилась ти від великої кількости рад своїх, – хай же стануть і хай допоможуть тобі ті, хто небо розрізує, хто до зір придивляється, хто провіщує кожного місяця, що має на тебе прийти! Ось стали вони, мов солома: огонь їх попалить, – не врятують своєї душі з руки полум’я, – це не жар, щоб погріти себе, ані полум’я, щоб сидіти біля нього…» (Ісаї 47:13, 14). Згідно з Біблією, астрологія є гріхом.

ФАТАЛЬНИЙ ГОРОСКОП
Астрологія – це не тільки зрада Богу, ті, хто нею захоплюється, впадають у важку залежність від неї. Якось я познайомився з одним бізнесменом, який сказав мені: «Я багато думаю про астрологію. Вона просто приголомшлива! Не знаю, що б я робив без неї!» Потім він повідомив, що на початку року йому склали гороскоп. У ньому зазначалося, що другий тиждень серпня буде для нього нещасливим. І цей розумний чоловік запевняв мене: «Знаєте, дуже добре, що мені відомо про це. Весь цей тиждень я взагалі не буду виходити з дому. І за кермо не сяду, бо не хочу потрапити в аварію».

Цей чоловік став рабом свого гороскопу, з’явилася цілковита залежність від нього – залежність від якогось клаптика паперу. Наприкінці розмови чоловік сказав: «У мене є мій повний гороскоп. Я навіть знаю, коли помру, і лише моя дружина не хоче в це вірити».

ЗНАННЯ ДАТИ ВАШОЇ СМЕРТІ НЕ ЗРОБИТЬ ВАС ЩАСЛИВИМИ
Дорогі читачі, який я щасливий, що не знаю дати своєї смерті! Дякую Богові, що Він ще не відкрив мені цього. Якби я знав її, я б думав про це щодня. Я з радістю відмовляюся від такої передбачливості. Я хочу свідомо проживати кожен день, який Бог дарує мені, під Його керівництвом. Моє життя – у Божих руках. Нехай Господь допоможе мені жити, усвідомлюючи, що моє життя може закінчитися будь-якої миті. Я хочу бути готовим до смерті будь-якої хвилини, проте не хочу знати її точної дати. Я ще не зустрічав людини, котра була б справді щаслива й задоволена тим, що їй відомо про це. Навпаки: чим ближче цей день, тим більше такою людиною оволодіває хвилювання й страх. Моє життя перебуває в цілковитій безпеці в Божих руках, і це дає мир і спокій моєму серцю.

Карл ХАЗЕЛ

Коментарі відсутні

Новини по дням

Жовтень 2021
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Нд
« Тра    
 123
45678910
11121314151617
18192021222324
25262728293031

Контакти

вул.Івасюка, 76
м.Івано-Франківськ
76000

Написати лист