Вивчення Біблії

Щоденні читання

Суботня школа

Суботня школа

Ваше здоров’я

Ваше здоров'я

ЯК ПОЧУВАТИСЯ ЩАСЛИВОЮ

Автор SDA.if.ua. Категорія Духовні роздуми

Group 4

Одна стара жінка дуже часто плакала. Причина була в тому, що її старша дочка вийшла заміж за торговця парасолями, а молодша – за торговця локшиною. Коли жіночка бачила, що погода гарна і день буде сонячним, вона починала плакати і думала:

  • Жахливо! Сонце таке палюче, і погода така гарна, у моєї доньки в крамниці ніхто не купить жодної парасольки від дощу! От біда!

Ось так думаючи, вона мимоволі починала стогнати і журитися.

Якщо ж погода була погана і йшов дощ. то вона знову плакала, але на цей раз через молодшу дочку:

  • Моя дочка торгує локшиною, але якщо локшина не висохне на сонці, то вона не зможе її продати. Як же бути?

І так вона горювала кожен день, при будь-якій погоді: то через старшу дочку, то через молодшу. Сусіди ніяк не могли її втішити і в насмішку прозвали «плаксивою бабкою».

Одного разу ця жіночка зустріла чоловіка, який запитав її чому вона плаче. Тут жінка виклала усі свої проблеми, а чоловік голосно розсміявся і сказав:

– Пані, ви не убивайся так! Я дам вам гарну пораду і ви не будете більше плакати, а почуватиметеся щасливою. «Плаксива бабка» надзвичайно зраділа і поцікавилась, що ж це за спосіб.

Чоловік сказав:

– Все дуже просто. Вам потрібно змінити образ думок – коли гарна погода і світить сонце, не думайте про парасольки старшої дочки, а думайте про локшину молодшої: «Як добре що світить сонце! У молодшої доньки локшина добре підсохне, і торгівля буде успішною».

Коли ж іде дощ, думайте про парасольки старшої дочки: «Ось і дощ пішов! Парасольки у дочки напевно продаються дуже добре».

Отже, почуття чи емоції ніколи не виникнуть, якщо спочатку не виникне думка. Саме тому Боже Слово радить: «Наостанку, браття, що тільки правдиве, що тільки чесне, що тільки праведне, що тільки чисте, що тільки любе, що тільки гідне хвали, коли яка чеснота, коли яка похвала, думайте про це!» (Фил. 4:8).

 

Коментарі відсутні

Новини по дням

Жовтень 2021
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Нд
« Тра    
 123
45678910
11121314151617
18192021222324
25262728293031

Контакти

вул.Івасюка, 76
м.Івано-Франківськ
76000

Написати лист