Вивчення Біблії

Щоденні читання

Суботня школа

Суботня школа

Ваше здоров’я

Ваше здоров'я

ЯК ВИРОБИТИ СИЛУ ВОЛІ

Автор SDA.if.ua. Категорія Духовні роздуми

mceclip0

 

Сила волі як м’яз: чим більше її тренувати, тим міцнішою вона стає. Про що потрібно пам’ятати, щоб зміцнити силу волі.

Сила волі – це здатність робити те, що добре, навіть якщо це йде врозріз з тим, чого хочеться. Завдяки їй людина є господарем свого тіла і свідомості. Ось кілька правил, які допоможуть тобі повернути контроль над своїм життям.

  1. Пам’ятай про потреби мозку

Це логічно. Коли наша свідомість найкраще приймає рішення і дотримується їх? Тоді, коли мозок не відчуває нестачі ні в чому, що йому необхідно для повноцінної роботи.

  1. Постав собі правильну мотивацію

Також для досягнення чого-небудь необхідна правильна мотивація – потужний важіль, здатний змусити тебе піднятися і зробити подвиг (хоча б в масштабах своєї квартири). Необхідно завжди шукати і ставити собі мотивацію до чогось більшого.

  1. Здобувай знання

Знання – необхідна (нехай і недостатня) умова для того, щоб прийняти правильне рішення. Наприклад, щоб відмовитися від куріння, корисно знайти інформацію про цю проблему.

Однак сама по собі інформація не обов’язково змінить поведінку. Сумним прикладом цього є лікар, який курить. Щоб сформувати здорові звички, необхідна правильна мотивація, про яку говорилося вище.

  1. Уникай споживання зайвих калорій

Переїдання позначається не тільки на фігурі, але і на розумі. Якою б смачною не була ця картопелька, після надто ситного обіду кров спрямовується до шлунку і до інших органів травлення, що в підсумку негативно позначається на мозковому кровообігу. Це ускладнює розумову діяльність, погіршує увагу і здатність до концентрації, а ще (на жаль) знижує здатність приймати зважені рішення. Крім того, контроль над апетитом зміцнює силу волі в цілому.

КОЛИ СИЛИ ВОЛІ НЕДОСТАТНЬО

Людям, страждаючим від залежності до хімічних речовин або від глибоко укорінених нездорових звичок, не завжди вистачає сили волі, щоб від них позбутися. Іноді не допомагає навіть медичне або психологічне втручання.

Відчувши свою безпорадність, багато християн звертаються до Того, Хто вище них: «Господи, я не можу кинути пити (курити, вживати наркотики, відмовитися від якоїсь звички, яка наді мною панує). Я все перепробував. Я підкоряюся Твоїй волі, Твоїм обіцянкам і вірю, що Ти допоможеш мені перемогти».

Якщо сили волі недостатньо, якщо не допомагають навіть поради, викладені в цій статті, пам’ятайте, що є надприродне Джерело сили, відкрите для всіх, хто звертається до Нього за допомогою: «Просіть, і дано вам буде» (Євангеліє від Луки 11: 9).

 

Підготовлено за книгою Джорджа Памплона-Роджера «Здорове тіло»

Коментарі відсутні

Новини по дням

Жовтень 2021
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Нд
« Тра    
 123
45678910
11121314151617
18192021222324
25262728293031

Контакти

вул.Івасюка, 76
м.Івано-Франківськ
76000

Написати лист