Вивчення Біблії

Щоденні читання

Суботня школа

Суботня школа

Ваше здоров’я

Ваше здоров'я

ЗАЛИШИВ СОБІ

Автор SDA.if.ua. Категорія Духовні роздуми

Group 4

 

Коли  Андрійкові було 13 років, йому задали написати твір про що він мріє, коли виросте. Андрійко довго мучився і витратив безліч годин на опис своєї мрії. Він хотів коли-небудь стати багатим фермером, тому списав шість сторінок, описуючи в найдрібніших подробицях  величезну ферму і власні поля площею 200 гектарів. Потім намалював план розташування всіх будівель, гаражів, конюшні і доріг. Він навіть намалював дуже докладний план будинку, який він побудує площею в 300 квадратних метрів. Наступного дня Андрійко віддав свій твір вчителю. Через два дні вчитель повернув його твір, поставивши жирну червону двійку і приписавши: «Залишись після уроку». Після уроку хлопчик з мрією підійшов до вчителя і запитав, чому він отримав двійку за свій твір. На що вчитель відповів:

  • Тому що для такого хлопчика як ти, ця мрія нездійснена. Тобі потрібно багато, дуже багато грошей, щоб придбати такі поля. А які гроші є у тебе? Ніяких. Ти ж з дуже бідної сім’ї і для тебе нереально здійснити таку мрію. Вона нездійсненна. Ось що я тобі скажу. Іди додому і напиши інший твір, в якому ти опишеш іншу, більш реалістичну мрію, і я поставлю тобі іншу оцінку.

Хлопчик повернувся додому і попросив поради у свого батька. І ось, що він почув:

  • Синку, боюся що тут я тобі не помічник, бо тут треба почути тільки голос Бога. Але у мене є відчуття, що ти почуєш, бо це буде дійсно важливе для тебе рішення.

Андрійко обмірковував слова батька цілий тиждень. Нарешті, він повернув вчителю той же твір і сказав:

  • Ви можете залишити собі двійку, а я залишаю собі свою мрію.

Минув час, Андрій давно закінчив школу, став дорослим. Він розповів цю історію і, повернувшись до групи людей, які його слухали, добавив:

  • Я розповів вам цю історію, тому що ви всі сидите в моєму будинку, площею 300 квадратних метрів, посеред моїх полів площею 200 гектарів. Мій твір стоїть в рамці над каміном. Але найдивніша частина цієї історії в тому, що два роки тому, влітку, той самий вчитель привіз сюди 30 школярів, і вони цілий тиждень жили на моїй фермі. Перед від’їздом вчитель мені сказав:
  • Послухай Андрію, про це я можу тобі сказати зараз. Коли я був твоїм учителем, я був свого роду злодієм мрій. Мені зараз дуже шкода, що тоді я вкрав безліч дитячих мрій. Але я дуже радий, що ти знайшов у собі сміливість відстояти свою мрію.

Не дозволяйте нікому вкрасти вашу мрію. Що б вам не говорили – не бійтеся і сміливо йдіть до своєї мети!

«Чого нечестивий боїться, те прийде на нього, а прагнення праведних сповняться» (Прип. 10:24).

 

Коментарі відсутні

Новини по дням

Вересень 2021
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Нд
« Тра    
 12345
6789101112
13141516171819
20212223242526
27282930  

Контакти

вул.Івасюка, 76
м.Івано-Франківськ
76000

Написати лист